Robeeto

Robeeto je tržiště, které přináší dlouho potřebné zpřehledněni služeb a jejich cen. Na jedné straně zákazníkům dává možnost přehledně zjistit kdo v okolí nabízí jaké služby a kolik stojí, na druhé straně pomáhá lidem, kteří něco umí si nastartovat vlastní kariéru ať už je to maminka na mateřské, student nebo řemeslník, který shání zakázky.

24lcs

24lcs jako právní elektronický systém (PES) pomáhá firmám a jejich pracovníkům zvládat a splňovat veškeré právní požadavky, které jsou potřebné pro hladký a bezpečný provoz podniků. Zároveň umožňuje i méně znalým svépomoci provést kontrolu firmy a možnost získat tak mezinárodně uznávané certifikáty založené na plnění základních požadavků ISO norem.

Advertiga

Advertiga je webová aplikace, která umožní majitelům webů automatizovat prodej online reklamy svým klientům a tento prodej realizovat přímo, bez zbytečného placení tučných provizí systémům, které to v současné době umožňují. Spuštění projektu je plánované na třetí čtvrtletí letošního roku, již nyní je však možné se na webu advertiga.com předregistrovat.

Kontaktujte nás

Napište Simoně nebo Petrovi, rádi vám zodpoví všechny dotazy

  • Adresa
    Karla Engliše 1498/13, Praha 5
  • Telefon
    (+420) 608 858 883
  • E-mail
    info@myps.cz

  • 247 97 677
arrow down Combined ShapeCreated with Sketch.